Výsledky Mistrovství České republiky a Slovenské republiky, Kocába 2003

Results Goldpanning Championships of Czech Republic and Slovak Republic, Kocába 20.-22.6.2003

kategorie: Muži profesionálové - men profesional

čas startu: 22.06.2003 11:30
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 11

Pořadí  Jméno        Příjmení             Stát Zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Name Last Name Country Gold Pure time Whole time
1  František    Lopata                CZ 11 03:54.4 03:54.4
2  Christian    Wolf                 AT 11 04:27.4 04:27.4
3  Jiří         Fischer              CZ 10 03:49.2 08:49.2
4  Ján          Hrabovský            SK 10 05:17.1 10:17.1
5  Peter        Slavík               CZ 10 05:41.2 10:41.2
6  Zbigniew     Svierk               PL 10 09:22.8 14:22.8
7  Jan          Kavalír              CZ 9 04:57.2 14:57.2
8  Václav       Melmuka              CZ 9 04:57.7 14:57.7
9  Jiří         Pech                 CZ 9 08:22.3 18:22.3
10  Hanz         Stuetsinger          DE 8 03:39.2 18:39.2
11  Bohumil      Toms                 CZ 9 09:03.3 19:03.3
12  Miroslav     Horal                SK 8 04:13.3 19:13.3
13  Miloslav     Kořenář              CZ 9 09:44.3 19:44.3
14  Josef        Gugler               AT 8 05:05.4 20:05.4
15  Vladan       Elšík                CZ 8 05:24.9 20:24.9
16  František    Kmeť                 SK 8 06:40.1 21:40.1
17  Ladislav     Kožík                SK 8 07:55.1 22:55.1
18  Petr         Chládek              CZ 7 04:02.6 24:02.6
19  Zdenek       Pečonka              CZ 7 04:20.6 24:20.6
20  Daniel       Rodryč               CZ 8 09:27.7 24:27.7
21  Petr         Paschek              CZ 7 06:33.4 26:33.4
22  Jan          Bašta                CZ 6 03:29.3 28:29.3
23  Petr         Blažek               CZ 6 04:48.5 29:48.5
24  David        Buřič                CZ 6 04:52.7 29:52.7
25  Miroslav     Pícha                CZ 5 03:27.1 33:27.1
26  Ladislav     Tuček                SK 5 03:39.5 33:39.5
27  Richard      Rupprecht            DE 4 03:03.5 38:03.5
28  Jiří         Fürst                CZ 4 04:52.7 39:52.7
29  Vladimír     Petřina              CZ 4 04:53.4 39:53.4
30  Petr         Vašek                CZ 1 04:10.1 54:10.1

 

kategorie: Ženy profesionálky - women profi

čas startu: 22.06.2003 11:00
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 12

Pořadí  Jméno        Příjmení             Stát Zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Name Last Name Country Gold Pure time Whole time
1  Helena       Režná                SK 12 05:25.1 05:25.1
2  Jitka        Pechová              CZ 12 05:47.5 05:47.5
3  Alena        Adamíková            CZ 12 06:50.8 06:50.8
4  Anna         Świerk               PL 12 07:02.5 07:02.5
5  Miloslava    Pechová              CZ 12 07:56.7 07:56.7
6  Marcela      Zerzánková           CZ 12 09:46.9 09:46.9
7  Jarmila      Kaňová               SK 11 06:33.9 11:33.9
8  Miroslava    Verbichová           SK 12 12:51.9 12:51.9
9  Veronika     Štědrá               CZ 10 04:56.7 14:56.7
10  Eva          Rodryčová            CZ 10 06:57.7 16:57.7
11  Anna         Verbichová           SK 10 07:50.5 17:50.5
12  Gertraud     Veitz                DE 9 04:21.9 19:21.9
13  Daniela      Tučeková             SK 9 05:43.6 20:43.6
14  Monika       Baumgartnerová       SK 9 06:45.7 21:45.7
15  Beáta        Antonická            SK 9 08:48.3 23:48.3
16  Vilma        Považanová           SK 8 06:03.1 26:03.1
17  Klára        Hralová              CZ 8 06:32.4 26:32.4
18  Štěpánka     Dunovská             CZ 8 07:59.8 27:59.8
19  Marie        Baštová              CZ 7 03:49.4 28:49.4
20  Šárka        Melmuková            CZ 7 04:25.1 29:25.1
21  Katarína     Kožíková             SK 8 09:48.7 29:48.7
22  Greta        Kapsdorferová        SK 7 05:37.3 30:37.3
23  Dagmar       Chloubová            CZ 7 06:35.3 31:35.3
24  Libuše       Kuchařová            CZ 7 07:35.0 32:35.0
25  Marie        Makovcová            CZ 6 04:22.3 34:22.3
26  Michaela     Kuzmínová            SK 6 06:15.1 36:15.1
27  Viera        Večeřová             CZ 5 08:09.9 43:09.9
28  Irena        Blažková             CZ 4 04:38.5 44:38.5
29  Birgit       Stuetzinger          DE 3 04:42.6 49:42.6
30  Eva          Friedlová            CZ 2 08:29.6 58:29.6

 

kategorie: Veteráni - Veterans

čas startu: 22.06.2003 10:30
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 11

Pořadí  Jméno        Příjmení             Stát Zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Name Last Name Country Gold Pure time Whole time
1  Josef        Gugler               AT 11 03:07.6 03:07.6
2  Karl         Postl                AT 10 02:23.0 07:23.0
3  Vladimír     Linhart              CZ 8 07:43.1 22:43.1
4  Josef        Stöckl               AT 7 03:45.2 23:45.2
5  Werner       Kurtz                DE 7 05:24.2 25:24.2
6  Ladislav     Kolbaba st.          CZ 5 03:45.8 33:45.8
7  Milan        Urbánek              SK 2 07:19.8 52:19.8
--  Otakar       Bardoň               CZ 0 20:00.0 00:00.0

 

kategorie: Muži začátečníci - Men beginners

čas startu: 22.06.2003 10:00
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 10

Pořadí  Jméno        Příjmení             Stát Zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Name Last Name Country Gold Pure time Whole time
1  Miroslav     Fara                 CZ 9 10:38.5 15:38.5
2  Jan          Wasilewicz           PL 8 08:38.0 18:38.0
3  Cyprian      Posadowski           PL 8 10:42.3 20:42.3
4  Petr         Vonráček             CZ 8 11:18.7 21:18.7
5  Friedel      Michal               CZ 7 07:15.7 22:15.7
6  Zdeněk       Jedlička             CZ 7 07:27.7 22:27.7
7  Miroslav     Jančák               CZ 7 08:29.2 23:29.2
8  Albín        Kozoň                CZ 7 08:43.6 23:43.6
9  Stanislav    Šťastný              CZ 7 10:22.3 25:22.3
10  Toma         Ungureanu            RO 5 04:36.8 29:36.8
11  Miroslav     Klimeš               CZ 5 07:48.1 32:48.1
12  Kamil        Rzepka               PL 6 15:19.5 35:19.5
13  Michak       Cholewa              PL 2 11:17.3 51:17.3
14  Lukasz       Iwiňski              PL 1 12:48.0 57:48.0
--  Miroslav     Sochor               CZ 0 20:00.0 00:00.0
--  Václav       Sochor               CZ 0 20:00.0 00:00.0
--  Jiří         Šrámek               CZ 0 20:00.0 00:00.0
--  Pavel        Jirgl                CZ 6 06:03.2 00:00.0
--  František    Procházka            CZ 4 06:41.0 00:00.0
--  Ernest       Rygielski            PL 8 05:57.1 00:00.0
--  Jan          Riedl                CZ 7 10:42.6 00:00.0
--  Milan        Čurda                CZ 10 06:34.8 00:00.0
--  Zdislav      Pokryvka             PL 9 12:53.0 00:00.0

 

kategorie: Ženy začátečnice -  women beginners

čas startu: 22.06.2003 9:30
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 9

Pořadí  Jméno        Příjmení             Stát Zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Name Last Name Country Gold Pure time Whole time
1  Dagmar       Bartáková            CZ 7 07:23.7 17:23.7
2  Lenka        Burdová              CZ 8 16:45.2 21:45.2
3  Celina       Posadowska           PL 8 19:53.4 24:53.4
4  Jana         Rambousková          CZ 6 10:37.0 25:37.0
5  Anna         Moczulska            PL 3 17:33.2 47:33.2
--  Magda        Gregulska            PL 6 21:26.4 00:00.0
--  Ola          Kowcz                PL 8 21:25.9 00:00.0
--  Olga         Jagoczyňska          PL 0 21:26.8 00:00.0
--  Agnieszka    Wolska               PL 3 21:24.6 00:00.0
--  Aniela       Depta                PL 0 21:24.0 00:00.0
--  Kasia        Pieprzyk             PL 0 21:23.4 00:00.0
--  Elwira       Mikolayczyk          PL 0 21:22.8 00:00.0
--  Ola          Marczyk              PL 0 21:25.7 00:00.0
--  Marta        Wasilewicz           PL 5 09:59.2 00:00.0
--  Marta        Fürstová             CZ 8 10:01.3 00:00.0
--  Věra         Novotná              CZ 7 06:46.8 00:00.0

 

kategorie: Junioři - Juniors

čas startu: 22.06.2003 9:00
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 9

Pořadí  Jméno        Příjmení             Stát Zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Name Last Name Country Gold Pure time Whole time
1  Michal       Režný                SK 8 05:55.1 10:55.1
2  Petr         Sztacho              CZ 8 09:41.1 14:41.1
3  Barbora      Kožíková             SK 7 05:28.8 15:28.8
4  Anna         Karenová             CZ 7 07:19.8 17:19.8
5  Katarzyna    Maciejak             PL 7 08:32.3 18:32.3
6  Vladislav    Hruška               CZ 6 05:44.2 20:44.2
7  Michaela     Režná                SK 6 06:03.7 21:03.7
8  Martin       Šorf                 CZ 6 06:54.7 21:54.7
9  Martin       Večeřa               CZ 5 05:30.4 25:30.4
10  Jiří         Cerhan               CZ 5 06:55.6 26:55.6
11  Ladislav     Paukovič             CZ 5 07:57.7 27:57.7
12  Petra        Kožíková             SK 4 05:40.7 30:40.7
13  Vladimír     Večeřa               CZ 4 06:07.3 31:07.3
14  Tomáš        Bizoň                SK 4 07:53.6 32:53.6
15  Jan          Holík                CZ 4 09:08.5 34:08.5
--  Stanislav    Klaudy ml.           CZ 0 20:00.0 00:00.0
--  Dominika     Vavřinová            CZ 0 20:00.0 00:00.0
--  Anna         Benáčková            CZ 7 20:38.1 00:00.0
--  Jakub        Riedl                CZ 0 08:41.0 00:00.0
--  Tereza       Benáčková            CZ 5 23:35.0 00:00.0
--  Markéta      Procházková          CZ 0 09:33.2 00:00.0
--  Jakub        Vojtěch              CZ 7 20:16.3 00:00.0

 

kategorie: Pětičlenná družstva - 5 member teams 

čas startu: 21.06.2003 16:45
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 18

Pořadí Tým zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Team gold Pure time Whole time
1  AURUM TRENČÍN                        17 18:35.3      23:35.3
2  BAŠTOVCI                             16 14:56.9      24:56.9
3  VYČOMBRLANÉ ŽMUŽMADLUCHY             16 21:40.1      31:40.1
4  XXL                                  16 28:06.2      38:06.2
5  HODRUŠA TEAM                         14 22:46.5      42:46.5
6  ZLOTORYJA                            13 25:10.5      50:10.5
7  CZECH PYROTECHNIC TEAM               10 17:02.6      57:02.6
8  JETEL                                10 20:30.5      00:30.5

 

kategorie: Tříčlenná družstva - 3 member teams

čas startu: 21.06.2003 15:45
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 14

Pořadí Tým zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Team gold Pure time Whole time
1  HROBAŘI Z HROBU                      14 11:54.3      11:54.3
2  CZECH PYROTECHNIK TEAM               14 11:56.5      11:56.5
3  BOSORKA A POMOCNÍCI                  13 09:58.6      14:58.6
4  DAKOTA                               13 11:52.9      16:52.9
5  NUGGET GEIER                         12 10:17.9      20:17.9
6  SCARABEUSS                           12 12:21.4      22:21.4
7  NEZKROTNÝ ŽIVEL                      11 10:13.7      25:13.7
8  KAŇA TEAM - HODRUŠA                  11 14:19.6      29:19.6
9  BEERMUG GOLDPANNY TEAM               10 09:46.5      29:46.5
10  JETELÍČEK                            10 10:09.3      30:09.3
11  ŽELVY                                11 16:20.8      31:20.8
12  KOZIOLKI                             8 10:47.1      40:47.1
13  VASYLE                               9 17:57.1      42:57.1
14  POVAŽAN TEAM - HODRUŠA               7 13:56.7      48:56.7
15  VERBICH                              6 12:41.9      52:41.9
16  KONIČÁCI                             6 14:39.7      54:39.7
--  ZÍTRA ODPOLEDNE                      8 23:00.8      00:00.0

 

kategorie: Děti - children

čas startu: 21.06.2003 15:00
kolo (level): finále skupina (hit): 1 Zlato: 8

Pořadí  Jméno        Příjmení             Stát Zlatinky Čistý čas Celkový čas
Order Name Last Name Country Gold Pure time Whole time
1  Klára        Dunovská             CZ 7 13:29.4 18:29.4
2  Kateřina     Rambousková          CZ 7 18:56.8 23:56.8
3  Fredy        Schubert             CZ 5 14:13.8 29:13.8
4  Dominik      Jirgl                CZ 5 16:34.5 31:34.5
5  Aneta        Morysková            CZ 2 03:30.6 33:30.6
6  Kristýna     Zímová               CZ 2 23:06.0 53:06.0
7  Veronika     Benáčková            CZ 1 20:22.1 55:22.1
--  Mikoláš      Vavřina              CZ 0 06:10.6 00:00.0
--  Petra        Rambousková          CZ 0 30:00.0 00:00.0

 

foto vítězů na bedně . winners           další fotky - photo