Kompletní vęsledky finálovęch kol. V základním kole vypadly tuším jen tűi profesionálky a sedum profíkù. Patűí se, abych za briskní zaslání vęsledkù podìkoval Zbyškovi Sojovi z Bractwa. Páè se tam nevešly celę názvy kolonek, tak vysvjetlim dùležitę- ètvrtej sloupec je èíslo boxu, pátej základní èas v sekundách, šestej èas s penále v sekundách, sedmá a osmá to samę v minutách, devátá je umístìní podle základního èasu bez penále, desátá je konecnę poűadí, jedenáctá nevim, dvánáctá zlato nalezenę, tűináctá zlato ztracenę, no a dál je to snad jasnę...

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał DZIECI 1 10 411,83 411,83 6'51.83 6'51.83 5 1 48 5 0 ######### ######### OSUMEK AGNIESZKA WILKÓW PL   0
Finał DZIECI 1 9 369,59 669,59 6'09.59 11'09.59 3 2 47 4 1 ######### ######### WASILEWICZ MARYLA WILKÓW PL   0
Finał DZIECI 1 7 432,04 732,04 7'12.04 12'12.04 6 3 44 4 1 ######### ######### KULKA MICHASIA POZNAŃ PL   0
Finał DZIECI 1 8 518,28 1118,28 8'38.28 18'38.28 7 4 45 3 2 ######### ######### D„BROWSKA AGATKA POZNAŃ PL   0
Finał DZIECI 1 4 346,58 1246,58 5'46.58 20'46.58 1 5 4 2 3 ######### ######### M„KOWSKA MARTYNA ZŁOTORYJA PL   0
Finał DZIECI 1 5 379,59 1279,59 6'19.59 21'19.59 4 6 5 2 3 ######### ######### UGOREK JAKUB MILICZ-POZNAŃ PL   0
Finał DZIECI 1 3 692,94 1292,94 11'32.94 21'32.94 8 7 3 3 2 ######### ######### SOJA KACPER ZŁOTORYJA PL   0
Finał DZIECI 1 6 778,62 1378,62 12'58.62 22'58.62 10 8 6 3 2 ######### ######### DROZD BARTEK GOSTYŃ PL   0
Finał DZIECI 1 1 361,14 1561,14 6'01.14 26'01.14 2 9 1 1 4 ######### ######### RODZEŃ KACPER ZŁOTORYJA PL   0
Finał DZIECI 1 11 714,36 1614,36 11'54.36 26'54.36 9 10 49 2 3 ######### ######### GONTARZ MONIKA LUBIN PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał JUNIORZY 1 12 547,61 547,61 9'07.61 9'07.61 5 1 55 9 0 ######### ######### JASIŃSKA AGNIESZKA LEGNICA PL   0
Finał JUNIORZY 1 7 282,26 1182,26 4'42.26 19'42.26 1 2 50 6 3 ######### ######### RACZEK PAULINA POZNAŃ PL   0
Finał JUNIORZY 1 13 429,68 1329,68 7'09.68 22'09.68 4 3 56 6 3 ######### ######### WISIŃSKI TOMASZ ZŁOTORYJA PL   0
Finał JUNIORZY 1 5 898,14 1798,14 14'58.14 29'58.14 10 4 11 6 3 ######### ######### MAÆKOWIAK ALEKSANDRA LEGNICA PL   0
Finał JUNIORZY 1 10 325,98 1825,98 5'25.98 30'25.98 3 5 53 4 5 ######### ######### ŻURAWSKI PAWEŁ ZŁOTORYJA PL   0
Finał JUNIORZY 1 14 299,34 2099,34 4'59.34 34'59.34 2 6 57 3 6 ######### ######### KARLAK KRZYSZTOF ROKITNICA PL   0
Finał JUNIORZY 1 11 574,36 2374,36 9'34.36 39'34.36 6 7 54 3 6 ######### ######### SAPALSKI FILIP ZŁOTORYJA PL   0
Finał JUNIORZY 1 6 620,38 2420,38 10'20.38 40'20.38 7 8 12 3 6 ######### ######### DROZD ŁUKASZ GOSTYŃ PL   0
Finał JUNIORZY 1 8 886,88 2686,88 14'46.88 44'46.88 8 9 51 3 6 ######### ######### GAŁDYŃSKI PAWEŁ POZNAŃ PL   0
Finał JUNIORZY 1 9 889,41 2689,41 14'49.41 44'49.41 9 10 52 3 6 ######### ######### BAGROWSKI SEBASTIAN POZNAŃ PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał AMATORKI 1 12 585,78 885,78 9'45.78 14'45.78 2 1 92 8 1 ######### ######### DREWNIAK ILONA BŁASZKI PL   0
Finał AMATORKI 1 5 687,94 1287,94 11'27.94 21'27.94 6 2 84 7 2 ######### ######### D„BROWSKA IWONA POZNAŃ PL   0
Finał AMATORKI 1 14 525,20 1725,20 8'45.20 28'45.20 1 3 94 5 4 ######### ######### ZAPART ANNA ZŁOTORYJA PL   0
Finał AMATORKI 1 7 883,70 1783,70 14'43.70 29'43.70 9 4 86 6 3 ######### ######### BAGROWSKA BEATA POZNAŃ PL   0
Finał AMATORKI 1 2 590,45 1790,45 9'50.45 29'50.45 3 5 14 5 4 ######### ######### DROZD MAŁGORZATA GOSTYŃ PL   0
Finał AMATORKI 1 8 901,00 1801,00 15'01.00 30'01.00 10 6 87 6 3 ######### ######### GRIEN MAŁGORZATA POZNAŃ PL   0
Finał AMATORKI 1 9 701,56 2501,56 11'41.56 41'41.56 7 7 88 3 6 ######### ######### KUCZYŃSKA OLGA WARSZAWA PL   0
Finał AMATORKI 1 1 1008,87 2508,87 16'48.87 41'48.87 11 8 13 4 5 ######### ######### DROZD KATARZYNA GOSTYŃ PL   0
Finał AMATORKI 1 6 1022,82 2522,82 17'02.82 42'02.82 12 9 85 4 5 ######### ######### MANIKOWSKA KATARZYNA POZNAŃ PL   0
Finał AMATORKI 1 4 779,72 2579,72 12'59.72 42'59.72 8 10 83 3 6 ######### ######### KULKA KAROLINA POZNAŃ PL   0
Finał AMATORKI 1 10 656,96 2756,96 10'56.96 45'56.96 4 11 89 2 7 ######### ######### WISIŃSKA EWA ZŁOTORYJA PL   0
Finał AMATORKI 1 15 678,44 2778,44 11'18.44 46'18.44 5 12 95 2 7 ######### ######### KUBIAK EDYTA BŁASZKI PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał AMATORZY 1 16 527,72 827,72 8'47.72 13'47.72 2 1 109 8 1 ######### ######### WASILEWICZ PAWEŁ WILKÓW PL   0
Finał AMATORZY 1 20 980,31 1280,31 16'20.31 21'20.31 13 2 125 8 1 ######### ######### SHIGERU SONOKAWA JAPAN JPN 0
Finał AMATORZY 1 2 1030,40 1330,40 17'10.40 22'10.40 14 3 73 8 1 ######### ######### HEC MARCIN WILKÓW PL   0
Finał AMATORZY 1 19 1100,32 1400,32 18'20.32 23'20.32 15 4 112 8 1 ######### ######### WIRKUS ZBIGNIEW CHEŁMNO PL   0
Finał AMATORZY 1 17 538,32 1438,32 8'58.32 23'58.32 3 5 110 6 3 ######### ######### HEC KAROL WILKÓW PL   0
Finał AMATORZY 1 22 781,97 1681,97 13'01.97 28'01.97 10 6 15 6 3 ######### ######### MAHMED ELMALLUL   LIB   0
Finał AMATORZY 1 1 1197,60 1797,60 19'57.60 29'57.60 16 7 16 7 2 ######### ######### WILEWSKI BARTŁOMIEJ ZIELONA GÓRA PL   0
Finał AMATORZY 1 11 593,85 2093,85 9'53.85 34'53.85 5 8 104 4 5 ######### ######### KULKA BŁAŻEJ POZNAŃ PL   0
Finał AMATORZY 1 5 614,00 2114,00 10'14.00 35'14.00 6 9 97 4 5 ######### ######### SALAMON MARCIN BŁASZKI PL   0
Finał AMATORZY 1 21 950,87 2150,87 15'50.87 35'50.87 12 10 160 5 4 ######### ######### MIZUNO TAKASHI TOYOTA CITY JPN 0
Finał AMATORZY 1 4 558,70 2358,70 9'18.70 39'18.70 4 11 96 3 6 ######### ######### KUBIAK RAFAŁ BŁASZKI PL   0
Finał AMATORZY 1 8 360,20 2460,20 6'00.20 41'00.20 1 12 101 2 7 ######### ######### DROZD PAWEŁ POZNAŃ PL   0
Finał AMATORZY 1 12 703,32 2503,32 11'43.32 41'43.32 8 13 105 3 6 ######### ######### KOWALSKI JERZY POZNAŃ PL   0
Finał AMATORZY 1 13 767,97 2567,97 12'47.97 42'47.97 9 14 106 3 6 ######### ######### D„BROWSKI ANDRZEJ POZNAŃ PL   0
Finał AMATORZY 1 6 786,37 2886,37 13'06.37 48'06.37 11 15 98 2 7 ######### ######### GOŒCIMSKI ANDRZEJ BŁASZKI PL   0
Finał AMATORZY 1 18 632,91 3032,91 10'32.91 50'32.91 7 16 111 1 8 ######### ######### TALACHA WOJCIECH WARSZAWA PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał WETERANI 1 3 338,34 938,34 5'38.34 15'38.34 1 1 113 7 2 ######### ######### CZECH JACEK KIELCE PL   0
Finał WETERANI 1 2 460,93 1060,93 7'40.93 17'40.93 2 2 36 7 2 ######### ######### SIERADZKI WACŁAW ZŁOTORYJA PL   0
Finał WETERANI 1 1 606,76 1806,76 10'06.76 30'06.76 3 3 35 5 4 ######### ######### GIL FELIKS ZŁOTORYJA PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 2 518,83 518,83 8'38.83 8'38.83 2 1 38 9 0 ######### ######### BEER MUG GOLDPANNING TEAM   PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 5 645,87 645,87 10'45.87 10'45.87 8 2 144 9 0 ######### ######### WITAMINKA   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 15 714,31 714,31 11'54.31 11'54.31 10 3 170 9 0 ######### ######### DŻONO   LWÓWEK ŒL„SKI PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 7 533,22 833,22 8'53.22 13'53.22 3 4 146 8 1 ######### ######### KIELCE     PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 8 549,64 849,64 9'09.64 14'09.64 4 5 147 8 1 ######### ######### WASYL   WILKÓW PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 16 857,61 857,61 14'17.61 14'17.61 12 6 171 9 0 ######### ######### ANIOŁECZKI   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 9 597,81 897,81 9'57.81 14'57.81 6 7 148 8 1 ######### ######### LUBINPEX   LUBIN PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 10 713,37 1013,37 11'53.37 16'53.37 9 8 149 8 1 ######### ######### MIRO   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 6 589,46 1189,46 9'49.46 19'49.46 5 9 145 7 2 ######### ######### AGA     PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 14 1251,86 1251,86 20'51.86 20'51.86 16 10 163 9 0 ######### ######### TOYOTA   TOYOTA CITY JPN 0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 11 967,02 1267,02 16'07.02 21'07.02 14 11 154 8 1 ######### ######### BARTUSIE   ZIELONA GÓRA PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 12 505,09 1405,09 8'25.09 23'25.09 1 12 161 6 3 ######### ######### KOZIOŁKI   POZNAŃ PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 1 908,80 1508,80 15'08.80 25'08.80 13 13 37 7 2 ######### ######### SIERADZKI DUET   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 13 972,62 1572,62 16'12.62 26'12.62 15 14 162 7 2 ######### ######### MANIANA   ŁÓD PL   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 4 624,39 2424,39 10'24.39 40'24.39 7 15 40 3 6 ######### ######### CAMEL & MOSQUITO   HRADEC KRALOVE CZ   0
Finał DRUŻYNY 2-OSOBOWE 1 3 734,19 3134,19 12'14.19 52'14.19 11 16 173 1 8 ######### ######### PRZYKRÓTKIE KILTY   ZŁOTORYJA PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 9 400,13 400,13 6'40.13 6'40.13 6 1 164 10 0 ######### ######### KOZIOŁKI 3   POZNAŃ PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 3 274,90 574,90 4'34.90 9'34.90 2 2 43 9 1 ######### ######### BEER CAMEL BEER   PRAGA CZ   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 4 413,59 713,59 6'53.59 11'53.59 7 3 114 9 1 ######### ######### HETZKI     PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 7 326,81 926,81 5'26.81 15'26.81 4 4 152 8 2 ######### ######### WASYL 3   WILKÓW PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 2 265,02 1165,02 4'25.02 19'25.02 1 5 42 7 3 ######### ######### SAMORODEK   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 6 444,46 1344,46 7'24.46 22'24.46 9 6 151 7 3 ######### ######### AGRESTY   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 11 488,40 1388,40 8'08.40 23'08.40 10 7 169 7 3 ######### ######### KIELCE 3   KIELCE PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 12 519,38 1419,38 8'39.38 23'39.38 12 8 174 7 3 ######### ######### DZIKIE ŁOSIE   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 1 294,46 1494,46 4'54.46 24'54.46 3 9 41 6 4 ######### ######### DWIE PLUS JEDEN   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 10 512,62 2012,62 8'32.62 33'32.62 11 10 165 5 5 ######### ######### MANIANA 3   ŁÓD PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 5 343,78 2143,78 5'43.78 35'43.78 5 11 150 4 6 ######### ######### WITAMINKA 3   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 3-OSOBOWE 1 8 424,68 2224,68 7'04.68 37'04.68 8 12 153 4 6 ######### ######### LUBINPEX 3   LUBIN PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał DRUŻYNY 5-OSOBOWE 1 7 493,73 793,73 8'13.73 13'13.73 5 1 177 8 1 ######### ######### KUFLOWE BR.PL.ZŁOTA I GOŒCIE   PL   0
Finał DRUŻYNY 5-OSOBOWE 1 5 566,67 1166,67 9'26.67 19'26.67 6 2 175 7 2 ######### ######### 3 ŁOSIE I 2 ŁANIE   ZŁOTORYJA PL   0
Finał DRUŻYNY 5-OSOBOWE 1 1 477,63 1377,63 7'57.63 22'57.63 3 3 157 6 3 ######### ######### LUBINPEX 5     PL   0
Finał DRUŻYNY 5-OSOBOWE 1 6 826,35 1426,35 13'46.35 23'46.35 7 4 176 7 2 ######### ######### BŁASZKI   BŁASZKI PL   0
Finał DRUŻYNY 5-OSOBOWE 1 4 481,59 1681,59 8'01.59 28'01.59 4 5 172 5 4 ######### ######### PYRY   POZNAŃ PL   0
Finał DRUŻYNY 5-OSOBOWE 1 3 404,25 2504,25 6'44.25 41'44.25 1 6 166 2 7 ######### ######### POZNAŃSKIE PYRY Z GZIKIEM POZNAŃ PL   0
Finał DRUŻYNY 5-OSOBOWE 1 2 474,78 2574,78 7'54.78 42'54.78 2 7 158 2 7 ######### ######### ZŁOTO W RYJA   ZŁOTORYJA PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał PROFESJONALISTKI 1 12 353,61 353,61 5'53.61 5'53.61 6 1 120 11 0 ######### ######### ŒWIERK ANNA ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 15 383,82 383,82 6'23.82 6'23.82 8 2 123 11 0 ######### ######### WASILEWICZ RENIA WILKÓW PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 4 404,64 404,64 6'44.64 6'44.64 9 3 168 11 0 ######### ######### WASILEWICZ MARTA LWÓWEK PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 16 312,03 612,03 5'12.03 10'12.03 4 4 124 10 1 ######### ######### WEJKSZNIA AGATA LUBIN PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 8 434,95 734,95 7'14.95 12'14.95 11 5 116 10 1 ######### ######### DROZD IRENA POZNAŃ PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 5 456,65 1056,65 7'36.65 17'36.65 15 6 22 9 2 ######### ######### REGULSKA URSZULA ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 13 241,51 1141,51 4'01.51 19'01.51 1 7 121 8 3 ######### ######### ŒWIERK KAROLINA ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 3 274,41 1174,41 4'34.41 19'34.41 3 8 20 8 3 ######### ######### BAŒTOWA MARIA PRAGA PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 10 437,15 1337,15 7'17.15 22'17.15 12 9 118 8 3 ######### ######### ŻURAWSKA HANNA ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 17 448,36 1348,36 7'28.36 22'28.36 14 10 156 8 3 ######### ######### ŻURAWSKA MAGDA ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 7 552,50 1452,50 9'12.50 24'12.50 17 11 115 8 3 ######### ######### DUDKIEWICZ LUCYNA POZNAŃ PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 14 432,26 1632,26 7'12.26 27'12.26 10 12 122 7 4 ######### ######### WASILEWICZ MARIA WILKÓW PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 9 448,03 1948,03 7'28.03 32'28.03 13 13 117 6 5 ######### ######### DROZD MAGDALENA POZNAŃ PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 18 538,16 2038,16 8'58.16 33'58.16 16 14 17 6 5 ######### ######### HERBUŒ JUDYTA ŁÓD PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 11 273,64 2073,64 4'33.64 34'33.64 2 15 119 5 6 ######### ######### WASIEL ALEKSANDRA WILKÓW PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 6 372,12 2172,12 6'12.12 36'12.12 7 16 75 5 6 ######### ######### ŒWIERK AGATA ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALISTKI 1 2 350,20 2750,20 5'50.20 45'50.20 5 17 19 3 8 ######### ######### KORKOSZ ZOFIA ZŁOTORYJA PL   0

 

EXP_1 EXP_2 PODRUNDA NR_STANOW CZAS_PLUK CZAS_KON CZAS_P_M CZAS_K_M MIEJSCE_P MIEJSCE_K NR_ZAWOD ZIARNA_ZNA ZIARNA_ZGU USUNIETY PRZESZEDL NAZWISKO IMIE MIASTO KRAJ KLUB FALSTART
Finał PROFESJONALIŒCI 1 1 135,89 135,89 2'15.89 2'15.89 1 1 24 11 0 ######### ######### MICHALSKI DARIUSZ ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 7 430,29 730,29 7'10.29 12'10.29 12 2 32 10 1 ######### ######### WOKOUN WŁADIMIR HRADEC KRALOVE CZ   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 20 568,92 868,92 9'28.92 14'28.92 24 3 133 10 1 ######### ######### WISIŃSKI RYSZARD ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 3 312,69 912,69 5'12.69 15'12.69 6 4 26 9 2 ######### ######### PAKUŁA WALDEMAR ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 29 503,34 1103,34 8'23.34 18'23.34 19 5 143 9 2 ######### ######### POSADOWSKI CYPRIAN ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 22 553,37 1153,37 9'13.37 19'13.37 23 6 135 9 2 ######### ######### AUGUSTYN ZDZISŁAW LUBIN PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 23 283,53 1183,53 4'43.53 19'43.53 5 7 137 8 3 ######### ######### WASILEWICZ TADEUSZ WILKÓW PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 10 365,47 1265,47 6'05.47 21'05.47 7 8 76 8 3 ######### ######### CZECH JACEK KIELCE PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 25 432,04 1632,04 7'12.04 27'12.04 14 9 139 7 4 ######### ######### WEJKSZNIA MICHAŁ LUBIN PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 2 458,57 1658,57 7'38.57 27'38.57 16 10 25 7 4 ######### ######### MICHALSKI PRZEMYSŁAW ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 19 813,17 1713,17 13'33.17 28'33.17 29 11 132 8 3 ######### ######### WNÊK MIROSŁAW JERZMANICE PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 6 216,08 1716,08 3'36.08 28'36.08 2 12 31 6 5 ######### ######### BAŒTA JAN PRAGA CZ   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 26 620,66 1820,66 10'20.66 30'20.66 26 13 140 7 4 ######### ######### HERBA ZDZISŁAW ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 27 632,91 1832,91 10'32.91 30'32.91 27 14 141 7 4 ######### ######### WONIAK ZBIGNIEW ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 9 734,74 1934,74 12'14.74 32'14.74 28 15 34 7 4 ######### ######### SOJA ZBIGNIEW ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 16 439,95 1939,95 7'19.95 32'19.95 15 16 128 6 5 ######### ######### DROZD ROMAN POZNAŃ PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 8 392,61 2192,61 6'32.61 36'32.61 9 17 33 5 6 ######### ######### JAŃCZAK MIROSLAW PUTIM CZ   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 15 401,56 2201,56 6'41.56 36'41.56 11 18 127 5 6 ######### ######### DUDKIEWICZ JAROSŁAW POZNAŃ PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 4 431,06 2231,06 7'11.06 37'11.06 13 19 27 5 6 ######### ######### RODZEŃ BARTOSZ ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 17 529,70 2329,70 8'49.70 38'49.70 22 20 129 5 6 ######### ######### BORZECKI ROBERT WARSZAWA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 28 604,89 2404,89 10'04.89 40'04.89 25 21 142 5 6 ######### ######### KARLAK LUDWIK ROKITNICA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 24 382,56 2482,56 6'22.56 41'22.56 8 22 138 4 7 ######### ######### WASILEWICZ JAN LWÓWEK PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 21 501,09 2601,09 8'21.09 43'21.09 18 23 134 4 7 ######### ######### ŒWIERK ZBIGNIEW ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 11 492,79 2892,79 8'12.79 48'12.79 17 24 78 3 8 ######### ######### SENDEREK MARIUSZ JERZMANICE PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 12 394,26 3094,26 6'34.26 51'34.26 10 25 79 2 9 ######### ######### LECHERT TOMASZ ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 18 515,81 3215,81 8'35.81 53'35.81 21 26 131 2 9 ######### ######### POKRYWKA ZDZISŁAW ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 13 225,30 3225,30 3'45.30 53'45.30 3 27 80 1 10 ######### ######### GALLAS MACIEJ ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 5 513,33 3513,33 8'33.33 58'33.33 20 28 29 1 10 ######### ######### SIERADZKI KRZYSZTOF ZŁOTORYJA PL   0
Finał PROFESJONALIŒCI 1 30 251,17 3551,17 4'11.17 59'11.17 4 29 159 0 11 ######### ######### M„KOWSKI NORBERT ZŁOTORYJA PL   0