Rohanov - valná hromada 16.10.2004

Text a foto Ivan Synek (kromě převzaté fotky Velblouda na koni)

 

Nová členka klubu Jitka Vejvarová ze Soběslavi.

 

Velbloud přijel na koni a měl nejrozsáhlejší diskusní příspěvek na valné hromadě. Lze si jen přát, aby racionální jádro jeho připomínek nezapadlo, aby revizní komise prováděla revize, aby se snížila míra rozplizlosti (entropie) v činnosti klubu a pozvedlo se hospodaření klubu.

 

Předseda sdělil, že Prácheňské muzeum v Písku odstupuje od pořadatelství v dalších ročnících Kestřan. ČKZ nikoli. Předseda chce o tom jednat se starostou Kestřan.

 

Pavel Lhotský předložil strategii expedice do Jižní Afriky.

 

Honzovi Kavalírovi byla předána bronzová medaile z letošního mistrovství světa v kategorii rýžování splavem. Vyfotit se s medailí na krku nechtěl.

 

Posléze kytaristi šáhli do drátů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž ve sjíždění schodů po zadku.

 

Vilda oznámil, že otvírání claimů 2005 organizují Plzeňáci a bude v Žichovicích. Pokud Vilda myslí Žichovice  na Otavě, tak ty jsou mezi Sušicí a Horažďovicemi poblíž hradu Rabí a je tam camp. Termín bude oznámen později.

 

V neděli přišla zpráva, že Bohouš má dceru Kateřinu. Blahopřejeme.

 

 

 

Od: <janbasta@email.cz>
Předmět: muzes to vyvesit? diky
Datum: 17. října 2004 21:43
 

Na Rohanov pěšky, nebo pěšky z Rohanova?
Tak vám povím, na tom Rohanově je nějakej zvláštní luft na auta, nebo co. Před časem u Geoboudy vybrali auto Jirkovi Dunovskýmu a mě chtěli v noci ze soboty na neděli ukrást auto celý. Přijdu takhle ráno k autu a při odjezdu si říkám- ty dvířka jsou nějaký divný... Jako majitel různých historických vozidel jsem se zprvu moc nedivil, ale- postupně jsem zjistil, že nejspíš nějakej ožralej borec otevřel mocným škubnutím šoférský dvířka, až celej zámek a okolí dočista vykurvil a pak se snažil dostat ke drátům, což už nedodělal. Dnes zkouší krást auta kdejakej amatér, co na to vůbec nemá nouhau. Pokud jste někdo viděl, jak se někdo dobejvá do mýho auta (hněddej renault nevada s kánoí na střeše) volejte prosím na linku bezpečí a důvěry 604520994. Rozhodně tím nezpůsobíte žádná zvěrstva; viníci nebudou v případě dopadení mučeni, nýbrž jen zastřeleni.
WANTED!
REWARD 1 BOTTLE OF FINE AND STRONG RUM FOR DEAD OR ALIVE.

Tak nevím, jestli příště nemám jít na Rohanov pěšky, abych pak nešel pěšky z Rohanova...
Honza Bašta

 

 

 

%