Když konečně přituhlo

rýžování na tajné lokalitě ve Středočeském kraji

21.1.-23.1.2011

 

Po 14 dnech od předchozího rýžování už jsem celý nervózní. Pánev se na balkóně ošívá, já se ošívám a žena je ze mě osypaná. Rozhodl jsem se vyrazit mezi pravé tvrďáky, na akci "Když konečně přituhlo 2011. Akce se koná na tajné lokalitě ve Středočeském kraji.

 

Vyrážím v pátek z práce v maskáčích, báglem a taškou tajným směrem na jedno nejmenované venkovské nádraží.

 

Aby cesta lépe ubíhala, posunul jsem do bříška pár tekutých chlebů v nádražním bufetu. Ve vlaku jsem žádnou podobně oblečenou existenci neviděl a tak cesta na jihozápad probíhala už bez vážných potíží. Mírně sněžilo, teplota kolem -2°C.
 

Vystoupil jsem v Bohem opuštěné pustině a jen koleje přede mnou a za mnou naznačovaly, že tam někde je civilizace.

 

Jinak všude pusto a prázdno, jen okolo stopy dravé zvěře. Marně volám kolem sebe, hledajíce dobré lidi, kteří by mi oheň a přístřeší poskytli. Nakonec mne, starého zálesáka, okolní ticho neobelstilo.
 

Našel jsem stopu a hnal se po ní jako ohař.

 

Nakonec jsem v dáli uviděl podobně postiženou osobu, a tak jsme dál šli společně. Šli jsme údolím do kopce proti proudu potoka.
 

Tiše šuměl okolní les a zurčel potok.

 

Pak, po několika stech metrech, jsme ucítili kouř z táboráku.


 

Prvním úkolem bylo postavit si příbytek na ochranu před divou zvěří.

 

Pak jsme museli zajistit dřevo na topení, ohřev stravy a odhánění vlků.

 

Postupně přicházely další podivně oblečené existence, až se nás u ohně sešla velká veselá parta. Takřka jako jedna velká rodina.

 

 

Nad hlavou nám zářily jasné hvězdy. Je ale možné, že už jsem byl tak na šrot, popíjením nemrznoucích tekutin, že jsem si to spletl se sněhem.

 

Kontrolní otázka: Co dělá předseda?

 

V noci mírně sněžilo, teplota padla asi na -4 °C. Ráno jsme se vyhrabali ze svých chýší, dali si něco vydatného k snědku a pak se vydali rýžovat.

 

 

Někdo něco našel, někdo nenašel nic, někdo to ani nezkoušel.

 

Parta se sešla dobrá, zábava také byla dobrá.

 

 

Husky ojížděl ouběnicného chlupáče.

 

S tím, jak se v sobotu k večeru začala snižovat teplota, méně tvrdé kusy se začaly postupně vytrácet. Nakonec nás o holé přežití bojovalo posledních 7 statečných a tři psi.Teplota klesla na -10 °C a pro přežití bylo nutné neustále dolévat nemrznoucí směs do žil.

 

 

 

Pak mi chcípla baterka ve foťáku.

 

 

 

Jinak akce se zdá vydařená. Oproti Klínci opravdu přituhlo.
Tak za rok snad zase nashledanou.

 

Více mých fotek si můžete stáhnout zde: 

http://rapidshare.com/files/444181256/prituhlo2011_WJ.zip
nebo s komentářem na fakingbůku:
http://www.facebook.com/album.php?id=100000903402225&aid=36668

Whitejoker


Dodatek: Se souhlasem autora fotek předkládám ňáký další jeho fotky, ňákej komentář a ňáká odborná pojednání stažená z netu.

Webmaster

 

Udeřit je nutno v pravý čas na správném místě.

 

 

Tak to teda čumím jak cip zkouřenej nad tím uvažuju, ale vobec sem to nepochopil asi budu muset počkat do rána to bude moudřejší večera.

 

Jak vidno mnozí zkoumají množství a vlastnosti nemrznoucí směsi.


Převzato z:

http://blogplnyzvirat.blog.cz/1008/chvostoskok-dalsi-brouci-a-mouchy-nemrznouci-smesi-v-tele

NEMRZNOUCÍ SMĚSI V TĚLE

Brouci v Antarktidě a mouchy na Aljašce přežijí i teploty -60 °C. I když promrznou, krystalky ledu se tvoří mimo buňky, a ty zůstanou nepoškozené. Chvostoskoci, kteří žijí v mechu a půdě na ostrovech poblíž Antarktidy, odolávají podchlazení i při -38 °C.

Chvostoskok


 


Lykantropie- Kdo je to vlkodlak.

Způsobů, jak se stát vlkodlakem je opravu mnoho, způsobů, jak se tohoto prokletí zbavit už tolik není. V Portugalsku se věřilo, že stačí, aby postižený šel na křižovatku (opět) a plazil se zde po zemi. Ve Finsku zase mohli postiženého zachránit blízcí, když ho poznali ve vlčí podobě a oslovili ho křestním jménem. V Litvě se zase věřilo, že vlkodlak může své postižení předat a tak se osvobodit. Provedl to tak, že dal někomu jinému napít ze svého poháru a řekl "na zdraví". Pokud to člověk přijal a odpověděl "děkuji", stal se vlkodlakem on. Pokud byl člověk vlkodlakem, protože spáchal nějaký hrozný zločin, bylo ho také možné vysvobodit. Musel být donucen k přiznání svých zločinů a poraněn svěcenou kulkou.

http://vampire-prince.blog.cz/0711/vlkodlak


 

Jeho tělem, prošel chlad, jenomže on vlastně žádné tělo rukama nenalezl, takže vlastně jím chlad projít nemohl, když si to uvědomil, udělalo se mu velmi špatně. Po chvilce zkusil najít nějakou zeď, nějaký objekt okolo sebe, ale nic nenašel, tak se rozhodl jít a hledal nějaký předmět, něco fyzického. Musel jít, protože cítil, jak hýbe nohama, ale nebránil mu žádný odpor vzduchu. Cítil i ruce a tělo, ale nemohl se ho dotknout ...

http://pitevna.cz/povidky/tma-a-beznadej/ .

 

 

%