Medailové výsledky členů ČKZ v oficiálních profesionálních kategoriích na MS a ME v rýžování zlata od roku 1991

 

 

Oficiální kategorie jsou: muži, ženy, junioři (pod 16 let), veteráni (nad 60) a národní pětičlenná družstva.

Ostatní neoficiální kategorie jsou uvedeny v závorce.

 

 

 

 

rok

soutěž

kde

medaile

1991

MS

Švédsko - Kopparberg

2. Jan Kavalír

1. Veronika Štědrá

1992

MS

Skotsko – Leadhills

3. Luděk Dolanský

3. Veronika Štědrá

1993

MS

Finsko - Tankavaara

1. národní družstvo

1994

MS

Rakousko - Rauris

2. L. Dolanský

3. Vlad. Linhart - veteráni

1995

MS

Francie - Saint Pardoux

2. národní družstvo

1996

ME

ČR - Zlaté Hory

1. Pavel Petr

2. Ludmila Piotrowská

3. Veronika Štědrá

2. národní družstvo

1996

MS

Kanada - Dawson City

1.  František Hrala

1. Veronika Štědrá

(1. T. Morysek - děti)

1997

MS

Itálie - Vigevano   

2.  František Hrala

3. Vladimír Žáček

1. Veronika Štědrá

2. národní družstvo

1998

ME

Slovensko - Hodruša

1. Jan Kavalír

2. Veronika Štědrá

3. Anna Klimešová

(1. V. Štědrá – soutěž mistrů)

2. trojčlenné družstvo (Šabach, Tomek, Toms)

1998

MS

Kalifornie - Coloma

2.  Pavel Lhotský

(amatéři: 1. J.Sýkora)

1999

MS

ČR – Kocába 

2. Šárka Hájková

3. Anna Klimešová

1. Martin Pertl - junioři

2. Pavel Křivohlávek - junioři

(1. S. Klaudy – děti)

2000

MS

Polsko – Zlotoryja

2. František Hrala

1. Ondřej Lhotský - junioři

(amatéři: 1. T. Hejzlar,  1. E. Vokounová)

2001

ME

Itálie – Biella

2. Národní družstvo

2001

MS

Austrálie – Maryborough  

(1. Czechia-Poland – TriPan družstvo)

2002

ME

Francie – Saint Yrieix

2. Marie Baštová

3. Veronika Štědrá

2004

MS Slovensko - Revištské Pozámčie (3. ve dvoučlenných družstvech: Beer Mug Goldpanning Team - Honza a Marie Baštovi)

2005

ME Španělsko - Navelgas (1. v kategorii děti do 7 let: 1. Adéla Krejcarová)

2008

MS Španělsko - Navelgas 1. Jan Kavalír - tradiční pánve
(3. Trio Czechoslovaco - neoficiální kategorie tříčlenná družstva)

2010

MS ČR - Zlaté Hory 1. Vilda Brand - tadiční pánve
3. Katka Dunovská - děti

2011

MS Polsko - Zlotoryja 3. Veronika Štědrá - tradiční pánve

2013

MS Itálie - Biela 2. Adéla Krejcarová - junioři

2017

MS

Skotsko - Moffat

3. Žofie Hralová - junioři
(amatéři: 1. Jakub Jansa)