Detektor XP GOLDMAXX

GOLDMAXX je detektor speciálně vyrobený pro hledání drobných zlatých předmětů na které je opravdu přeborníkem. Pracuje na frekvenci 18 kHz díky které je velmi citlivý na drobné kovové předměty, které jsou běžně obtížně detekovatelné např.: velmi malé mince, zlaté nugety, šperky a další.
Velice důležitá je flexibilita nastavení diskriminace, která vám dovoluje optimálně nastavit pro podmínky místa na kterém se nalézáte, díky novému multi-zvukovému módu a nastavení diskriminace železa.
Výrobce detektorů XP zvolil raději okamžitý zvukový výstup než LCD displej, pro mimořádné schopnosti vnímání lidského ucha ve srovnání s LCD displejem. LCD displej nemůže odpovídat v reálném čase a nedokáže zachytit slabé signály, které jsou příliš krátké nebo příliš blízko jiným signálům. Nemusíte stále sledovat LCD displej a podle zvuku zcela jasně poznáte co se nachází pod cívkou detektoru.
Zvukový výstup je okamžitý bez jakéhokoliv zpoždění i u běžně velmi špatně zachytitelných předmětů.
Překvapí Vás svou spolehlivostí, odolností provedení a svým vynikajícím hloubkovým dosahem.
Nespornou výhodou detektorů XP je to, že se jedná o francouzský výrobek, který je plně přizpůsoben evropským podmínkám! Tím získáváte možnost plně využít jeho maximální výkon.
MULTI-TONOVÝ MÓD:

V multi – tónovém módu se tóny mění dle nalezeného objektu. Rozpoznání signálu závisí na vodivosti. Čím větší vodivost, tím vyšší je signál. (železo nízká vodivost, barevné kovy vysoká)
Železo má velice speciální vlastnosti, díky kterým může být rozpoznáno snadno a bez chyb.
Železným předmětům je přidělen nízký tón s možností potlačení pomocí diskriminačního obvodu pro železné cíle.
Tento operační mód dovoluje zlepšení analýzy prohledávané oblasti. Také usnadňuje rozpoznání velikých železných předmětů jako jsou staré zbraně apod. Zcela jistě i vy najdete využití tohoto módu.
Na jistých tipech půdy, specielně těch, znečištěných měděnými nábojemi nebo malými kousky hliníku (alobalu), G-maxx umí zaznamenat přítomnost úlomků (střední tón) a zvukově oddělí zajímavé cíle (vysoký tón).
Je na uživateli zda kopat či ne, záleží na tom, jak slibná je to oblast. A také na tom, co vlastně hledáte.
Dle sluchu máte větší možnost se orientovat v jejich velikosti. Chvilku trvá než nacvičíte ucho daným tónům, ale určitě je to skvělý prostředek, který Vám pomůže.
Pokud Vám bude dělat potíže se v tónech orientovat, stačí jen přepnout do mono módu jako tradiční detektor. Jestliže tak chcete udělat, přepněte ovladač diskriminace do polohy 3 nebo 4.
Zajisté oceníte houževnatost a kvalitu provedení. Jelikož je detektor používán především v náročných a někdy až extrémních podmínkách bylo velmi dbáno na velkou odolnost všech dílů. GMAXX byl navržen a vyroben s kvalitních komponent a materiálů tudíž má vynikající předpoklady pro maximální využití v terénu.
Od prvního momentu kdy uchopíte, kterýkoliv z detektorů XP okamžitě zjistíte, že Vám výborně padne do ruky a velmi snadno se s ním hledá. Zajisté také oceníte okamžitou a jasnou odezvu.
Doporučená cena tohoto detektoru je 35 000 Kč. Detektorweb Vám jej ve speciální zaváděcí akci na český trh nabízí za 25 990 Kč  včetně DPH!!

Další informace na http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=goldmaxx&lang=1&mm=4