Národní mistrovství

Medailové výsledky národních mistrovství  v rýžování zlata od roku 2021

Oficiální kategorie jsou: muži, ženy, junioři (do 16 let), veteráni (nad 60 let), klasická pánev (batea, čínská) a národní pětičlenná družstva.

Ostatní neoficiální kategorie jsou uvedeny v závorce.

 

Rok Soutěž Kde Medaile (v závorce neoficiální kategorie)
2021 Mistrovství České a Slovenské Republiky Slovensko, Tužina 2. Tomáš Valeček – muži
3. Zuzana Hrubá – ženy
2. Jan Kavalír – veteráni
3. Bohumil Toms – klasická pánev
(1. Klára Tomsová – děti)
(2 členná družstva: 2. místo – Zdař bůh – Bohouš Toms, Klára Tomsová)
(3 členná družstva: 1. místo – Diggers team – Luboš Janovec, Jan Kořenář, Radek Chlád)
(Rodina: 2. místo – Zdař bůh – Bohouš Toms, Klára Tomsová)
2022 Mistrovství České a Slovenské Republiky Česká Republika, Zlaté Hory (1. Klára Tomsová – děti)
(3 členná družstva: 2. místo – Diggers team – Luboš Janovec, Jan Kořenář, Radek Chlád)
(5 členná družstva: 2. místo – Diggers team – Jan Kořenář, Radek Chlád,…)
(5 členná družstva: 3. místo – Zlatý výběr – Adéla Krejcarová, Štěpánka Dunovská, Jiří Dunovský, Veronika Štědrá, Vilém Jansa)
2022 Mistrovství Francie Francie, Boé 1. Kateřina Dunovská – ženy
3. Jan Kavalír – muži
Národní tým: 2. místo – Libor Krejcar, Jiří Dunovský, Jan Kořenář, Kateřina Dunovská, Jan Kavalír
(1. Kateřina Dunovská – šampion šampionů)
(3. Jan Kavalír – Klondike pánev)
(2 členné družstvo: 1. místo – Jiří Dunovský, Kateřina Dunovská)
(3 členná družstva: 3. místo – Libor Krejcar, Jiří Dunovský, Jan Kořenář)
(3. Jana Schweigstillová – amatéři)
2023 Mistrovství České a Slovenské Republiky Slovensko, Tužina 2. Anna Pelková – ženy
3. Adéla Krejcarová – ženy
3. Jan Kořenář – muži
1. Luboš Janovec – veteráni
2. Klára Tomsová – junioři
3. Radek Chlád – klasická pánev
(5 členný tým-Nugget team Ostrava: 1. místo – Libor Krejcar, Jana Schweigstillová, Anna Pelková,  Richard Pelka, Vláďa Petřina)
(5 členný tým-Coly team: 3. místo – Jan Kořenář, Radek Chlád,
(2 členné družstvo: 2. místo – Vilém Jansa, Luboš Janovec)
Podrobné výsledky zde.
2023 Mistrovství Švédska Lannavaara, Švédsko 2. Anna Pelková – ženy
3. místo – Jaroslav Kapek – muži
2. místo – Jan Kavalír – veteráni
3. místo – Richard Pelka – veteráni
(2. místo – Luboš Janovec – Lannavaara Open)
(3 členné družstvo: 1. místo – Libor Krejcar, Jana Schweigstillová, Luboš Janovec)
Podrobné výsledky zde.
2023 Mistrovství Itálie Vermogno – Itálie 2. místo – Libor Krejcar – muži
3. místo – Jana Schweigstillová – ženy
3. místo – Jane a Tarzan – 2 členné družstvo
(3. místo – Jana Schweigstillová – Memoriál Edo Barbero)
Podrobné výsledky zde.
2023 Mistrovství Polska Zlotoryja – Polsko (5 členné družstvo: 3. místo – Cimrmani – Libor Krejcar, Jana Schweigstillová, Anna Pelková, Richard Pelka, Vláďa Petřina)
Podrobné výsledky zde.